Pasha Fencer 60 Elmas

Pasha Fencer 60 Elmas

Master Mağaza
20,00 ₺
16,00 ₺
Pasha Fencer 300 Elmas

Pasha Fencer 300 Elmas

Master Mağaza
100,00 ₺
80,00 ₺
Pasha Fencer 680 Elmas

Pasha Fencer 680 Elmas

Master Mağaza
200,00 ₺
160,00 ₺
Pasha Fencer 1640 Elmas

Pasha Fencer 1640 Elmas

Master Mağaza
500,00 ₺
400,00 ₺
Pasha Fencer 3300 Elmas

Pasha Fencer 3300 Elmas

Master Mağaza
1.000,00 ₺
800,00 ₺
Pasha Fencer 6600 Elmas

Pasha Fencer 6600 Elmas

Master Mağaza
2.000,00 ₺
1.600,00 ₺

Pasha Fencer - Savaşçı Paşa Hakkında

Pasha Fencer, mobil platformlarda oyuncularla buluşan RPG oyunudur. Arkadaşlarınızla büyülü bir dünya atmosferini omuz omuza mücadele edin.

Pasha Fencer, diğer mobil oyunlarda alışılmış yatay deneyimden farklı olarak dikey olarak oynanabiliyor. Çeşitli oynanış ve beraberinde gelen ödüllerin tadını çıkarabileceğiniz oyunda, arkadaşlarınızla ittifak kurularak eşsiz deneyimin tadını çıkarabilir ya da kurduğunuz ittifaklardan arkadaşlık kurabilirsiniz. Görsel olarak, gerçek 3D karakterler ve ayrıntılar ile yansıtılmış bir dünya ile oyunculara mükemmel grafik deneyimi sağlıyor.

Pasha Fencer-Savaşçı Paşa, birçok çeşit ve görkemli görünen kostümler, binekler, kanatlar, birbirinden şirin evcil hayvanlar ve güçlü silahları istediğinize göre seçerek karakterinizi özelleştirmenize olanak sağlıyor. Pasha Fencer Türkiye için hazırlanan özel kostümü oyuna giriş yaparak elde edebilirsiniz.

Hali hazırda 50 Milyon oyuncu tarafından oynanan Pasha Fencer (Savaşçı Paşa), Türkiye yüzü son dönemin çok konuşulan isimlerinden Can Yaman olması ile oldukça ilgi toplamayı başardı. GameSatış güvencesi ile satın alacağınız Google Play ve Apple Store bakiyelerini hesabınıza yükleyerek, Pasha Fencer Elmas satın al ve bu eşsiz deneyimi kaçırma!

Pasha Fencer - Savaşçı Paşa Sıkça Sorulan Sorular

Pasha Fencer Nedir, Pasha Fencer Nasıl Oynanır?

Pasha Fencer grind mekaniklerin çoğunlukta olduğu aksiyon rol yapma (ARPG) oyunudur. Grind ağrılıklı olması ile oynanışa daha çok önem veriliyor. Pasha Fencer seviye atlama için sadece düşmanları yok edebilirsiniz. Görevleri tamamlamak da bu oyunda pek bir önem taşımıyor. Pasha Fencer'da farklı kahraman sınıfları var ve her biri farklı bir oynanış sunmakta. Her kahraman sınıfı kendi yetenek setine sahip ve güçlü/zayıf noktaları değişiklik gösteriyor. Pasha Fencer nasıl bir oyun sorusuna özetle bu şekilde cevap verebiliriz.

Pasha Fencer Hediye Kodları Nereye Yazılır?

Pasha Fencer hediye kodları nereye yazılır sorusunun cevabı için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir:
  • Pasha Fencer'a giriş yapın
  • Solda yer alan hediye kutusu avantajı metnine tıklayın
  • Menüyü en sağa kaydırın ve Gift Exchange seçeneğine tıklayın
  • Hediye kodunuzu bu alana girin ve Ödül Al butonuna tıklayın

Pasha Fencer'da Nasıl Elmas Kazanırım?

Pasha Fencer Elmas kazanmak ve Pasha Fencer Elmas kasmak istiyorsanız oldukça hızlı bir yolu mevcut. GameSatış üzerinden uygun fiyatlarla Pasha Fencer Elmas satın alarak, zaman harcamadan oyun içindeki Elmas seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Pasha Fencer Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Pasha Fencer sistem gereksinimleri için mobil cihazınızın 4.1 ve sonrası Android sürümünde olması gerekmektedir. IOS için ise cihazın 7 ve üzeri olması gerekmektedir.