New World Coins ve Item Hakkında

New World Items

Aeternum'daki maceranız boyunca çok çeşitli eşyalara sahip olabilirsiniz. Yiyecek, içecek, iksir, silah kaplama ve tentür gibi sarf malzemelerinin yanı sıra zırh ve silahları da toplayabilirsiniz. Ayrıca yaratıkları öldürürken veya terk edilmiş yerleşim yerleri, tapınaklar ve yolsuz kamplarda arama yaparken özel üretim kaynakları da bulabilirsiniz. Bu öğelerin her birine bir göz atacak olursak;

Sarf malzemeleri

  • Yiyecek ve içecekler
  • İksirler ve Tentürler
  • Silah Kaplamaları

Teçhizat

  • Silahlar ve Zırh
  • Zırh Ağırlığı ve Teçhizat Yükü
  • Adlandırılmış ve Efsanevi Öğeler
  • Biblolar ve Çantalar 

Buraya tıklayarak uygun fıyata New World item satın al!
 

New World Coins

Kapsamlı bir ekonomik sisteme sahip her oyunda olduğu gibi, New World'ün de para birimi New World Coin olarak geçer. New World coins ile, New World’de hangi rolü oynarsanız oynayın, zırh üretmek veya geliştirmek, zırhı onarmak ve daha fazlasını yapmak için birincil taşlar, yiyecek, şişeler ve saksılar gibi ekipman satın alabilirsiniz. Benzer şekilde, müzayede evindeki tüm işlemlerde coin kullanılmaktadır. Ayrıca, New World’de yeni beceriler ve büyüler öğrenmek, evcil hayvan satın almak ve binicilik ve uçma becerileri kazanmak için de coine ihtiyacınız var.

Buraya tıklayarak uygun fiyata New World coin satın al!
 

New World Gold

New World oyun içi ticaretlerde Gold kullanılmaktadır. Bunun ticareti de mümkündür, GameSatış üzerinden güvenilir ve uygun fiyata Gold alışverişi yaparak para kazanabilirsiniz.

Buraya tıklayarak uygun fiyata New World gold satın al!
 

New World Coins ve Item Sıkça Sorulan Sorular

New World Gold ve Coin Satışı Nasıl Yapılır?

GameSatış’a üye olup, mağazanıza ilan ekledikten hemen sonra New World Gold ve Coin satışı yapabilirsiniz. Satışlardan kazandığınız parayı banka hesabınıza çekebilir ve gerçek para kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

New World İtem Satışı Nasıl Yapılır?

GameSatış’ üye olup, sitemizde ilan oluşturabilir ve New World item satışı yapabilirsiniz. Satışlardan kazandığınız parayı banka hesabınıza çekebilir ve gerçek para kazanma şansını yakalayabilirsiniz veya rakiplerinizin önüne hızlı şekilde geçmek istiyorsanız oyuncu pazarımızdaki satıcılardan New World item satın alabilirsiniz.

New World Oyun İçi Dükkanda Hangi İtemler Olacak?

Amazon'un New World oyununun çıkışı sırasında sadece özel kozmetik ürünler olacak. Yaşam kalitesi eşyaları ve battle pass sisteminin daha sonra gelebileceği söyleniyor. Fakat New World'den gelen bilgilere göre oyun içi dükkanın oyuncuların satın almaktan mutlu olacakları itemleri barındıracak. Bunun yanı sıra oyun içinde "olmazsa olmaz" eşyaların dükkanda satılması gibi bir plan söz konusu değil. Yani oyuncular hiçbir şeyi satın almak zorunda kalmadan oyundan keyif alabilecek. New World oyun içi dükkandaki eşyalar sadece kozmetik ile yani görünüm ile ilgili olacak. Bazı kararlara ve geri bildirimlere istinaden deneysel eşyaların oyuna eklenip eklenmeyeceğine karar verilecek.